Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Uoste – reikšmingi valymai ir gilinimai

Šiemet Klaipėdos uoste buvo atliktas rekordinis valymas, o iš sutaupytų ES lėšų baigiantis metams buvo leista šiaurinėje dalyje maždaug pusmetriu pagilinti uostą sudarant sąlygas priimti didesnius laivus.
Uoste – reikšmingi valymai ir gilinimai

Žvejybos monopolininkas virsta dvigalviu

Kvotų skirstymo principai Baltijos jūroje nesikeičia. Toliau į vieną kišenę bandoma koncentruoti 76 proc. valstybės valdomų strimelių ir šprotų kvotų.
Žvejybos monopolininkas virsta dvigalviu

Skrajojančiųjų burlaivių „P“ likimai

Šiuo metu iš pusšimčio skrajojančių „P“ išliko tik 4 burlaiviai: laivai-muziejai – „Pommern“ Mariehamne, „Peking“ Niujorke, „Passat“ Liubeke, vis dar plaukioja buvusi „Padua“ pervadinta į „Kruzenštern“.
Skrajojančiųjų burlaivių „P“ likimai

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.