Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Iššūkis jūros everestui

2016 m. sausį olandai minės 400 metų, kai jų tėvynainiai – jūrų keliautojas Williamas Schoutenas ir pirklys Jacobas La Maire su savo bendražygiais – apiplaukė Horną Amerikos žemyno pietiniame pakraštyje.
Iššūkis jūros everestui

Lietuvos upėms iškilo grėsmė

Grupė gamtos mylėtojų parengė kreipimasis į Lietuvos žmones dėl Lietuvos upėms vėl iškilusios grėsmės. Tuo pačiu atkuriamas Lietuvos upių gelbėjimo aljansas „Mėlynasis vingis“.
Lietuvos upėms iškilo grėsmė

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.