Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Šventosios uostas liks tik svajonėse?

Šiandien jau visiškai aišku, kad Europos Sąjungos institucijos naudojant ES paramą nebeleis atstatyti Šventosios uosto – laikas, kai ES buvo davusi sutikimą tai daryti jau praleistas.
Šventosios uostas liks tik svajonėse?

Piratas pakeltas į riterius

Prisiekę pipkoriai tikriausiai yra girdėję apie aromatizuotą kavendišo tabaką, tačiau nedaug kas žino, kad šis pavadinimas kilo nuo pavardės XVI amžiuje gyvenusio jūrų keliautojo Thomo Cavendisho, kuris gabendavo tabaką tuščiose
Piratas pakeltas į riterius

Šimtmečio minėjime pristatomas ir jūrinis projektas

2018-ieji paskelbti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais. Ta proga jau dabar vykdomi prasmingi projektai, kuriuos valstybės skiriamam finansavimui atrenka prie Vyriausybės suburta darbo grupė.
Šimtmečio minėjime pristatomas ir jūrinis projektas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.