Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Artimiausių metų prioritetiniai uosto projektai

Susisiekimo ministerijos paskelbtame susisiekimo plėtros 2014-2022 metais sąraše, kuris bus remiamas ES lėšomis, dominuoja geležinkelių ir automobilių kelių projektai, bet nemažai pinigų planuojama skirti ir Klaipėdos uostui vystyti.  
Artimiausių metų prioritetiniai uosto projektai

Jūrų kultūros koordinacinės tarybos iniciatyva dėl burlaivių

Klaipėdoje vykusiose burlaivių regatose burlaivių būtų dar daugiau, bet dalis burlaivių Klaipėdos uosto vengia dėl jame esančių rinkliavų.
Jūrų kultūros koordinacinės tarybos iniciatyva dėl burlaivių

„Jūrų kapitono užrašai“ – jūrinė filosofija ir pagarba žmonėms

Lietuvos marinistikos žurnalistų klubo „Marinus“ parengta jūrų kapitono Eimučio Astiko knyga „Mačiau žaliąjį spindulį. Jūrų kapitono užrašai“ tapo tokia populiari, kad netgi išleista du kartus skirtingų leidėjų.
„Jūrų kapitono užrašai“ – jūrinė filosofija ir pagarba žmonėms

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.