Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Lietuvos žvejyboje – ES reglamentų pažeidinėjimai

Vidiniai Lietuvos žvejybos konfliktai dėl Baltijos jūros strimelių ir šprotų skirstymo gali išsilieti ES mastu su sankcijomis Lietuvai, nes įtariama, kad buvo pažeidinėjami ES žvejybos reglamentai.
Lietuvos žvejyboje – ES reglamentų pažeidinėjimai

Ieškota geriausių Jūrų muziejaus fosos naudojimo idėjų

Lietuvos jūrų muziejus yra įkurtas vieninteliame išlikusiame XIX a. prūsiškos fortifikacijos objekte Lietuvoje – Nerijos forte.
Ieškota geriausių Jūrų muziejaus fosos naudojimo idėjų

Laidojimo jūroje tradicijos Maltoje

Su apsaugos nuo piratų laivu „A 963 Stern” iš Olandijos išplaukęs klaipėdietis jūrų kapitonas Juozas Liepuonius Maltoje dalyvavo neįprastoje ceremonijoje, kai jūroje buvo laidojamas jūrininkas su karstu.
 Laidojimo jūroje tradicijos Maltoje

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.