Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Rekomendacijos ES klerkams - ir iš Lietuvos vėliavos laivų

Prieš kelis metus buvusi tarsi tamsiame tunelyje, nes nežinojo, kaip reikės įgyvendinti ES iniciatyvas dėl teršalų mažinimo iš laivų, „DFDS“ kompanija tapo viena iš ekologinės laivybos lyderių.
Rekomendacijos ES klerkams - ir iš Lietuvos vėliavos laivų

Bus išrinkti geriausi žuvininkystės projektai

Apibendrindama 2007-2013 metų žuvininkystės projektus Žemės ūkio ministerijos Žuvininkystės departamentas ir nacionalinė mokėjimo agentūrą įvardins įdomiausius ir reikšmingiausius. Geriausi projektai bus apskelbti ir apdovanoti gruodžio 9 dieną. Tarp nominantų nėra
Bus išrinkti geriausi žuvininkystės projektai

Neatskleista laivo tragedijos paslaptis

1913 metų rudenį daugelis pasaulio laikraščių nuo Londono iki Singapūro paskelbė sensacingą žinią – Ramiajame vandenyne sutiktas laivas-vaiduoklis su įgulos narių skeletais.
Neatskleista laivo tragedijos paslaptis

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.