Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Menkių žvejyba Baltijos jūroje kelia rūpesčių

Ne tik Lietuvos bet ir kitų šalių žvejams vis rečiau Baltijos jūroje sugaunant menkes, susirūpinta priemonėmis, kurios gerintų jų bandą.
Menkių žvejyba Baltijos jūroje kelia rūpesčių

Elektrinių laivų aukso amžius

Šiandien sunku patikėti, kad beveik pusšimtį metų populiariausia transporto priemonė Europos vidaus vandenyse buvo elektrolaiviai. 1881-1920 metai buvo jų aukso amžius. Mažiau išprusę žurnalistai vokiečių fiziko išradimą prilygino amžinajam varikliui,
Elektrinių laivų aukso amžius

Skelbiamas naujas “Albatroso” apdovanojimų konkursas

Jau trečią kartą paskelbtas Klaipėdos miesto savivaldybės rengiamas jūrinės kultūros apdovanojimo „Albatrosas“ konkursas. Apdovanojimo tikslas - pagerbti  jūrinės kultūros srityje dirbančius žmones ir organizacijas.  „Albatroso“ konkursas suranda vis daugiau jūrinės
Skelbiamas naujas “Albatroso” apdovanojimų konkursas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.