Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Žuvų aukcionas perdirbs žuvis

Žuvų supirkimo tarpininku buvęs Klaipėdos žuvininkystės produktų aukcionas pats ėmėsi žuvų perdirbimo. Naujas žuvų perdirbimo cechas po rekonstrukcijos atidaryta vasario pabaigoje.
Žuvų aukcionas perdirbs žuvis

Sugrįžta projektas „Delfinai ir žvaigždės“

Kartu su pavasariu į Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumą sugrįžo unikalus projektas „Delfinai ir žvaigždės, kurio laidas galėjo stebėti LRT žiūrovai.
Sugrįžta projektas „Delfinai ir žvaigždės“

Šventosios uostelio ateitis – su nežinomaisiais

Iš ES lėšų, kurias administruoja Susisiekimo ministerija Šventosios uostelio atstatymas negalimas, todėl jo ateitis tarsi pakibo ore.
Šventosios uostelio ateitis – su nežinomaisiais

Kuršių marių žvejybos kvotos 2016 metais

Šilutėje įvyko Perleidžiamųjų teisių į žvejybos vidaus vandenyse kvotas suteikimo komisijos posėdis, kuriame aukciono būdu ūkio subjektams buvo paskirstytos perleidžiamosios teisės į žvejybos Kuršių mariose kvotas 2016 m.
Kuršių marių žvejybos kvotos 2016 metais

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.