Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Pučiamas burbulas dėl Melnragės iškeldinimo

Artėjant Seimo rinkimams uoste kaitinamos aistros dėl galimo išorinio uosto prie Melnragės.  Apie jo statybą aktualiau prabylama į Lietuvą ateinant Kinijos kapitalui.
Pučiamas burbulas dėl Melnragės iškeldinimo

Kaip anglai atrado Rusiją

Šiaurės Dvinos žiotyse Jagros salos pakrantėje paminklinis akmuo pirmą anglų apsilankymą Rusijos šiaurėje.
Kaip anglai atrado Rusiją

Silkės diena Kaliningrade

  Kasmet balandžio pradžioje Kaliningrade, Petro Didžiojo krantinėje prie Pasaulinio jūrų muziejaus vyksta „Silkės dienos“ festivalis.  
Silkės diena Kaliningrade

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.