Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Rengiamasi gilinti Malkų įlanką

Uosto direkcija paskelbė Malkų įlankos gilinimo projekto rengimo konkursą. Nuo 11 metrų dabar Malkų įlanką rengiamasi išgilinti iki 14,5 metrų akvatorijoje ir iki 14 metrų prie krantinių.
Rengiamasi gilinti Malkų įlanką

Žvejų karai Baltijos priekrantėje

Kai jūroje susiduria laivai vyksta ilgi tyrimai. Bet, kai vienas kateris galimai taranuoja kitą tarnybos tik skėsčioja rankomis ir nežino ką daryti. Netgi keliamas klausimas – buvo ar nebuvo incidentas.
Žvejų karai Baltijos priekrantėje

Jachta „Lietuva“ jau 40 metų augina buriuotojus

Gegužės 14 dieną Klaipėdoje visi ruošis spalvingam laivų paradui, o jachta „Lietuva“ minės dvigubą progą. Šiais metais laivas švenčia savo keturiasdešimtmetį. Tai – nemažas metų skaičius žmogui, o jachtai –
Jachta „Lietuva“ jau 40 metų augina buriuotojus

Strimelių ir šprotų akustiniai tyrimai

Žuvininkystės tarnybos Žuvininkystės tyrimų ir mokslo skyriaus vyriausieji specialistai išplaukę į Baltijos jūrą laivu „Darius” atliko šprotų akustinių tyrimų pagal Lietuvos nacionalinę žuvininkystės duomenų 2014–2016 m. rinkimo programą.
Strimelių ir šprotų akustiniai tyrimai

Su kamera į tylos pasaulį

Šiemet sukanka 60 metų, kai jūrų gelmių tyrinėtojas prancūzas Žakas Ivas Kusto pristatė po vandeniu filmuotą kino juostą „Tylos pasaulis“. Tačiau povandeninio filmavimo pirmenybė priklauso ne jam.
Su kamera į tylos pasaulį

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.