Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Lietuvos žvejybos kontrolierius – Suomijoje

Lietuvos žvejybos kontrolės pareigūnai, vykdydami Bendrą žvejybos Baltijos jūroje kontrolės planą, talkino Suomijos kolegoms kontroliuojant lašišinių žuvų žvejybą jūroje.
Lietuvos žvejybos kontrolierius – Suomijoje

Verslinės žvejybos priežiūra NAFO vandenyse

Kanados inspekciniu orlaiviu „C-GPGR“ ir pakrančių apsaugos laivu „L.J. Cowley“ buvo vykdoma Kanados ir Europos Sąjungos (toliau – ES) jungtinė žvejybos kontrolės misija šiaurės vakarų Atlante, Žvejybos šiaurės vakarų Atlante
Verslinės žvejybos priežiūra NAFO vandenyse

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.