Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Istorinių laivų krantinės dar teks palaukti

Nors jau prieš penkis metus priimtas Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimas, reali galimybė prie piliavietės 100 metrų ilgio krantinę pritaikyti istoriniams laivams atsiras tik maždaug po dviejų metų.
Istorinių laivų krantinės dar teks palaukti

Liepsnojantis mistinis laivas

Dramatiška dviejų amerikiečių škunų istorija pagimdė jau 200 metų Naujosios Škotijos (Kanada) pakrantėje gyvuojančią legendą apie liepsnojančio laivo vaiduoklį, kuris per pilnatį pasirodo horizonte.
Liepsnojantis mistinis laivas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.