Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Arabas parodęs kelią į Indiją

Daugiau kaip 400 metų įvairių šalių mokslininkai bandė išsiaiškinti kas buvo senuose analuose minimas Malema Canaqua, parodęs portugalams jūrų kelią į Indiją.  
Arabas parodęs kelią į Indiją

Nacionalinė ekspedicija Vyslos upe

Lietuvos jūrų muziejaus kurėnas kitąmet išplauks į tarptautinius vandenis. Planuojama dalyvauti nacionalinėje ekspedicijoje Lietuvos, Baltarusijos ir Lenkijos upėmis. 2017 m. sausio 6 d., Klaipėdoje, Lietuvos jūrų muziejuje vyks seminaras „Nemunas
Nacionalinė ekspedicija Vyslos upe

Ar reikia Lietuvai eilinių jūrininkų?

Laivyną gerokai sumažinusi Lietuva išlieka šalimi, kuri ruošia kvalifikuotus tiek eilinius jūreivius, tiek laivavedžius ir laivų mechanikus su aukštuoju mokslu.
Ar reikia Lietuvai eilinių jūrininkų?

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.