Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Kukas: iš manęs pavogė ašigalio atradimą

„Aš iki šiol tikiu, kaip ir pareiškiau visam pasauliui grįžęs iš kelionės, kad esu pirmas žmogus, kuris pasiekė tą Žemės tašką, kuris vadinamas Šiaurės ašigaliu“
Kukas: iš manęs pavogė ašigalio atradimą

Tarp žuvų – ir šiukšlių krūvos

Kasmet Baltijos jūroje atliekami įvairiausi žuvų ir aplinkos tyrimai. Tarp įdomesnių žuvų Baltijoje į tinklus pakliuvo ir ančiuviai, kurie retsykiais atklysta į mūsų vandenis su srovėmis iš Atlanto vandenyno.
Tarp žuvų – ir šiukšlių krūvos

Rusnėje veisiamos vėgėlės

Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žuvivaisos skyriaus Rusnės poskyrio specialistai vykdė 2016 metų vėgėlių reproduktorių gaudymo darbus.
Rusnėje veisiamos vėgėlės

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.