Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Nelegalus gaudė ir lietuvio laivas

Libijos Az-Zawiyah uoste vieno iš greitaeigių katerių kapitonu dirbantis klaipėdietis Juozas Liepuonius jau gavo pirmąsias užduotis.
Nelegalus gaudė ir lietuvio laivas

Rytinės Baltijos uostai pokyčių kryžkelėje

Latvijoje vykusioje tradicinėje konferencijoje „TransBaltica 2017“ kalbant apie Baltijos uostų ateitį daugiausiai dėmesio skirta Kinijai, o Rygos uosto ateitis siejama su „Didžiuoju akmeniu“, kuris turėjo krovos rojumi paversti ir Klaipėdos
Rytinės Baltijos uostai pokyčių kryžkelėje

Magilano kelionės metraštininkas

Kartais juokaujama, kad XVI amžiuje gyvenęs italas Antonijus Pigafetas buvo pirmasis turistas, nusipirkęs kelialapį kelionei aplink pasaulį.
Magilano kelionės metraštininkas

„Optimizavimo“ grimasos jūriniame versle

Valentinas Dolgopolovas Jūrų kapitonas Klaipėdos jūrų bendruomenė lieja karčias ašaras - Vilniuje sumanyta Lietuvos saugios laivybos administracijos optimizacija sulaukia nuostabos ir protestų.
„Optimizavimo“ grimasos jūriniame versle

Juoktis ar verkti iš jūrinių sprendimų Vilniuje

Vilius  Kaunietis                                                                                   Asociacijos „Jūros veteranai“  pirmininko pavaduotojas                         Šiuo metu sprendžiamas vienas iš esminių Lietuvos, kaip jūros valstybės formavimo klausimų.
Juoktis ar verkti iš jūrinių sprendimų Vilniuje

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.