Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Kalėdinis kruizas baigėsi katastrofa

Prieš 54 metus gruodžio 22 dieną užsidegė ir nuskendo graikų laineris „Lakonia“, plaukęs Kalėdiniu kruizu į Kanarų salas.
Kalėdinis kruizas baigėsi katastrofa

Elbingo laivai

Kai prieš 180 metų jaunas vokiečių inžinierius Ferdinandas Schichau (F.Šichau, 1814-1896) atidarė inžinerines dirbtuves nedideliame miestelyje prie Elbingo upės netoli Aismarių, niekas net nenujautė, kad jos duos pradžią vienai iš
Elbingo laivai

Rizikos vertė – 10 milijonų eurų

Prieš suskystintų gamtinių dujų terminalo statybą reikšti nuogąstavimai dėl jo nepatogumų nepasitvirtino.
Rizikos vertė – 10 milijonų eurų

Užteršto grunto į jūrą negabens

Uosto gilinimas yra sudėtingas procesas, kurį griežtai reglamentuoja taisyklės.
Užteršto grunto į jūrą negabens

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.