Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Nelaimė regatos starte ir promilės

Po daugiau nei metus trukusio tyrimo Lietuvos buriuotojų sąjunga viešai paskelbė pernai kapitono S.Kudzevičiaus regatos metu įvykusio tyrimo ataskaitą.  
Nelaimė regatos starte ir promilės

Geri jūreiviai-virėjai laivuose graibstomi

Tai kiek laive yra svarbus virėjas, atskleidžia tai, kad neoficialiai jis yra laikomas antru žmogumi laive po kapitono.
Geri jūreiviai-virėjai laivuose graibstomi

Sukilėlių desantas prie Juodkrantės

Prieš 156 metus per Baltijos jūrą į Lietuvą buvo gabenami ginklai sukilėlių karo vadui Z, Sierakauskui, kurio palaikai pernai buvo atrasti Gedimino kalne ir netrukus bus iškilmingai palaidoti.
Sukilėlių desantas prie Juodkrantės

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.