Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Trolių miško „belaisvis“ su latviška istorija

Švedijoje Elando salos pakrantėje jau daugiau kaip 90 metų riogso medinio burlaivio „Swiks“ liekanos.
Trolių miško „belaisvis“ su latviška istorija

Lenkijos jūrinis verslas „ant bangos“

Galime su pavydu pasidžiaugti, kaip kyla jūrinis verslas Lenkijoje ir su viltimi pagalvoti, gal ir Lietuvos Susisiekimo ministerijai su lenkišku prieskoniu šioje srityje dar pavyks ką nors reikšmingo „išarti“.
Lenkijos jūrinis verslas „ant bangos“

Įteikti diplomai laivavedžiams, mechanikams, uosto ekonomistams

Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos absolventai mokęsi tęstinėse studijose -  neakivaizdiniu būdu, baigė jas ir iškilmingoje ceremonijoje gavo bakalauro diplomus. Jie įteikti jau dirbantiems laivavedžiams, laivų mechanikams, Uosto ekonomikos ir vadybos
Įteikti diplomai laivavedžiams, mechanikams, uosto ekonomistams

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.