Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Laivai jūrose - lyg karantino zonos

Plintant koronavirusui, laivai pasaulyje tapo viena iš saugesnių vietų, gal tik išskyrus, kruizinius lainerius.
Laivai jūrose - lyg karantino zonos

„Kryžiaus bandelės“ iš jūros negrįžusiam sūnui

Jau beveik 200 metų Rytų Londone gyvuoja tradicija Didžiojo penktadienio dieną „Widow's Son“ („Našlės sūnus“) užeigos duris atverti jūrininkams, atėjusiems ne tik paskanauti ypatingos bandelės, bet ir papildyti jų kolekciją,
„Kryžiaus bandelės“ iš jūros negrįžusiam sūnui

Aktyvesnė laivyba Dangėje kol kas lyg miražas

Dangės upės vandens kelių naudojimas kol kas nėra toli nužengęs, joje netgi neįmanoma surasti vietos naujiems laivams.
Aktyvesnė laivyba Dangėje kol kas lyg miražas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.