Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Laivų slipai pajūrio nepasiekė

Už Aplinkos ministerijos paramos lėšas Lietuvoje įrenginėjamos valčių ir pramoginių laivų nuleidimo į vandenį vietos, tačiau pajūryje nei vienos neatsirado.
Laivų slipai pajūrio nepasiekė

Narkotikai plukdomi po vandeniu

Kaip į Europą tyliai atsėlino koronavirusas, taip joje buvo apsilankiusi ir Lotynų Amerikoje kilusi mada gabento narkotikus savo darbo povandeniniais laivais. Praėjusių metų rudenį Europos žiniasklaida tiesiog mirgėjo nuo pranešimų
Narkotikai plukdomi po vandeniu

Jūrų kapitonas, sukūręs moderniausią „laivą“ Europoje

Neperdedant galima teigti, kad Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje baigėsi jūrų kapitono Ričardo Zažeckio epocha, kuri ją padarė viena geriausių jūrinio mokymo įstaigų Europoje.
Jūrų kapitonas, sukūręs moderniausią „laivą“ Europoje

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.