Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Laivų slipai pajūrio nepasiekė

Už Aplinkos ministerijos paramos lėšas Lietuvoje įrenginėjamos valčių ir pramoginių laivų nuleidimo į vandenį vietos, tačiau pajūryje nei vienos neatsirado.
Laivų slipai pajūrio nepasiekė

Narkotikai plukdomi po vandeniu

Kaip į Europą tyliai atsėlino koronavirusas, taip joje buvo apsilankiusi ir Lotynų Amerikoje kilusi mada gabento narkotikus savo darbo povandeniniais laivais. Praėjusių metų rudenį Europos žiniasklaida tiesiog mirgėjo nuo pranešimų
Narkotikai plukdomi po vandeniu

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.