Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Kinijoje jau statomi abu Klaipėdos jūrų keltai

Danijos DFDS kompanija pranešė, kad Pietų Kinijos laivų statykloje oficialiai pradėta paskutiniojo jūrų kelto, kuris plaukios iš Klaipėdos uosto, statyba.  
Kinijoje jau statomi abu Klaipėdos jūrų keltai

Senovinis laivas „nuskendo“ biurokratijos jūroje

Teismuose padėtas galutinis taškas dėl senovinio laivo, kuris taip ir nebuvo nuleistas, statybos Klaipėdoje.
Senovinis laivas „nuskendo“ biurokratijos jūroje

Jūrų mūšis prie senojo Tomo miesto vartų

Talino įlankoje, kurioje dabar sukiojasi iš Stokholmo ir Helsinkio atplaukę kruiziniai keltai, 1790 metų gegužės 13 dieną griaudėjo patrankos, degė laivai, sklido sužeistų jūreivių aimanos. Žūtbūtiniame jūros mūšyje čia buvo
Jūrų mūšis prie senojo Tomo miesto vartų

Laivai muziejai Europoje sulaukia pagarbos

Europoje yra daugybė pavyzdžių, kai dešimtmečius žmonėms tarnavę laivai su malonumu statomi prie krantinių kaip muziejiniai eksponatai.
Laivai muziejai Europoje sulaukia pagarbos

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.