Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Baltijos jūra atsiveria kelionėms jūrų keltais

Kai kur jau nuo birželio pradžios, o daugelyje vietų nuo birželio vidurio Baltijos jūroje keltai plukdys keleivius.  
Baltijos jūra atsiveria kelionėms jūrų keltais

„Arktikos vaiduoklių“ istorija

Atoki Gjoa Haven inuitų (eskimų) gyvenvietė pirmoji atšventė vieną iš svarbiausių istorinių atradimų, kada nors padarytų Kanados Arktyje. Po 170 metų trukusių paieškų Karaliaus Viljamo salos pakrantėse neseniai buvo atrasti
„Arktikos vaiduoklių“ istorija

Baltijos jūroje kabelių ir vamzdynų arterijos

Baltijos jūros dugnas tampa kabelių ir vamzdynų raizgalyne, kaip, beje, ir dalis kitų žemyninių Europos jūrų.
Baltijos jūroje kabelių ir vamzdynų arterijos

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.