Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Lietuvos ir Estijos žvejų laivų incidentas

Kartais taip būna, kad skirtingų šalių laivai didžiulėse jūrų erdvėse nepastebi vienas kito ir taranuoja.
Lietuvos ir Estijos žvejų laivų incidentas

Jūrų mūšis su džentelmeniška pabaiga

Prieš 212 metų, vykstant anglų-rusų karui, Suomijos įlankoje netoli Naisaro salos britų fregata „Salsette“ užpuolė nedidelį rusų karo laivą „Opyt“ („Опыт“). Šis jūrų mūšis prisimenamas iki šių dienų dėl didvyriško
Jūrų mūšis su džentelmeniška pabaiga

Jūra Lietuvoje toliau nuo jūros

Kas išgalvojo, kad supratimas apie jūrą Lietuvoje baigiasi už Jakų žiedo? Nieko panašaus -Lietuvoje yra vietų ir objektų tolėliau nuo jūros, kurie susieti su jūra.  
Jūra Lietuvoje toliau nuo jūros

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.