Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

„Lietuviškas“ Baltijos jūros žvejybos reguliavimas

2021 m. priimtą Baltijos jūros žvejybos reguliavimą bus galima vadinti „lietuvišku“, nes prie jo žymiai prisidės komisaras iš Lietuvos ir jo suburta „lietuviška“ žvejybos patarėjų komanda.
„Lietuviškas“ Baltijos jūros žvejybos reguliavimas

Kapitono Roberto Grėjaus kelionės

Rugsėjo 30 dieną sukako 233 metai, kai iš Bostono išplaukė du maždaug 25 metrų ilgio trijų stiebų burlaiviai „Lady Washington“ ir „Columbia Rediviva“. Taip prasidėjo pirmoji amerikiečių kelionė aplink pasaulį.
Kapitono Roberto Grėjaus kelionės

Pertvarkytas jūros „darbininkų“ rengimo mokymas

Nuo šių metų jūrininkų profesinio rengimo srityje esminė naujovė yra tai, kad vietoje dviejų atskirų mokyklų pradėjo veikti vienas Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras.
Pertvarkytas jūros „darbininkų“ rengimo mokymas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.