Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Lietuvos jūros vėjo jėgainių statyba Baltijos jūroje

Lietuvos energetikos ministerija parengė vėjo jėgainių parko vystymo Lietuvos teritorinėje jūroje planą.
Lietuvos jūros vėjo jėgainių statyba Baltijos jūroje

Giliausias Baltijos uostas bus Švedijoje

Didėjant laivų parametrams, Baltijos jūros uostuose tarsi vyksta lenktynės, kas sugebės priimti didžiausius laivus.
Giliausias Baltijos uostas bus Švedijoje

Mirtini spąstai juodabarzdžiui piratui

Nedidelėje Ocracoke saloje prie Šiaurės Amerikos krantų kiekvienų metų spalio pabaigoje trys laivai atkuria paskutinį pirato Juodabarzdžio ir britų leitenanto Maynardo komandų mūšį, kuris įvyko 1718 metais.
Mirtini spąstai juodabarzdžiui piratui

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.