Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Uoste bus dar viena užteršto grunto aikštelė

Pertvarkant Klaipėdos uostą užteršto grunto jame pasirodė daugiau nei pradžioje tikėtasi, o ir sugriežtėję reikalavimai jį liepia saugoti krante.  
Uoste bus dar viena užteršto grunto aikštelė

Lenkų jachtos tragedija prie Klaipėdos vartų

Lenkijos jūrų avarijų stebėjimo komisijos baigė tirti pernai prie Klaipėdos į pliažą išmestos lenkų jachtos avarijos aplinkybes.
Lenkų jachtos tragedija prie Klaipėdos vartų

Plaukė į Indiją - atrado Braziliją

Taip nutiko portugalų jūrininkams, kurie, vadovaujami Pedro Alvareso Cabralio, prieš 520 metų išvyko iš Lisabonos į Indiją, bet pakeliui užklydo į nežinomą kraštą, kuris vėliau bus pavadintas Brazilija.
Plaukė į Indiją - atrado Braziliją

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.