Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Neringoje buriuojantiems vaikams - nauji laivai

Kai Klaipėdoje dešimtmečius nesprendžiama problema, kur buriuoti vaikams, Neringoje perkami nauji laivai ir buriavimo įranga.  
Neringoje buriuojantiems vaikams - nauji laivai

Aplink pasaulį su amfibija

Nuotykių ieškotojas australas Benas Carlinas buvo pirmas ir vienintelis žmogus apkeliavęs pasaulį su automobiliu-amfibija.
Aplink pasaulį su amfibija

Avaringiausios vietos Baltijos jūroje

Per pastarąjį dešimtmetį Baltijos jūroje buvo ne viena skaudi avarija ir su nuskendusiais laivais, ir žuvusiais žmonėmis.
Avaringiausios vietos Baltijos jūroje

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.