Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Lenkijoje - išorinių uostų bumas

Vienur, kaip Lietuvoje, žodis „išorinis uostas“ tampa lyg keiksmažodžiu, o kitur, kaip Lenkijoje, juos „keps“ vieną po kito.
Lenkijoje - išorinių uostų bumas

Karinę patirtį perėmė keleiviniai laivai

Baltijos jūroje ir net Klaipėdos uoste buvo galima pamatyti keletą laivų, kurių margumas sukelia šypseną, pagerina nuotaiką.
Karinę patirtį perėmė keleiviniai laivai

Laivo nuolaužose - prabangūs gėrimai

Povandeninių lobių ieškotojai iš seniai nuskendusių laivų Baltijos jūroje yra iškėlę šimtus butelių su įvairiausiais prabangiais alkoholiniais gėrimais.
Laivo nuolaužose - prabangūs gėrimai

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.