Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Verslas uoste laimėjo prieš valstybę

Gražia idėja buvęs Klaipėdos žuvininkystės produktų aukcionas gyvavimą baigė jos valdymo bendrovės bankrotu ir kartu su valstybės „Turto banku“ teismuose pralaimima byla dėl šio aukciono patalpų nuomos.
Verslas uoste laimėjo prieš valstybę

Paslaptingas laivo dingimas

Prieš pat Kalėdas dėl koroninės pandemijos Emdene buvo atidėtas spektaklis, kuris turėjo priminti krovininio laivo „Melanie Schulte“ tragišką likimą.
Paslaptingas laivo dingimas

Analizuos gilinimo poveikį jūros sąvartynui

Prieš prasidedant Klaipėdos uoste dideliems gilinimo darbams, planuojama įvertinti, kiek iškasto grunto bus galima išgabenti į jūrą.
Analizuos gilinimo poveikį jūros sąvartynui

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.