Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Jūrininkai skęsta pandemijos biurokratijos liūne

Jūrininkai vis labiau mano, kad pasaulis dėl Covid 19 pandemijos kraustosi iš proto.
Jūrininkai skęsta pandemijos biurokratijos liūne

Žaliųjų uostų idėjos - „ant bangos“

Klaipėdos uostas yra paskelbęs konkursą sukurti žaliojo uosto koncepciją, kurią planuojama turėti iki šių metų pabaigos.
Žaliųjų uostų idėjos - „ant bangos“

Iš ko susidarys naujasis uosto mokestis?

Susisiekimo ministerijoje derinamas uosto žemės nuomos mokesčio skaičiavimo taisyklių keitimai, kurie įsigaliotų nuo kitų metų sausio 1 dienos.
Iš ko susidarys naujasis uosto mokestis?

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.