Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Dėl „Regatos“ nutraukė laivyno bazės statybą

Sovietmečiu buvęs garsus Dangės upės restoranas „Regata“ sujaukė Uosto direkcijos statybų planus.
Dėl „Regatos“ nutraukė laivyno bazės statybą

Europos laivuose fiksuota mažiau avarijų

Europos saugos jūroje agentūra pateikė duomenis, kad praėjusiais metais net 18 proc. mažiau laivų su ES šalių vėliavomis arba ES vandenyse pateko į įvairius incidentus.
Europos laivuose fiksuota mažiau avarijų

Jau jaučiasi uostelių bumas pamaryje

Pamaryje yra naujų gražių tendencijų - po didesnių uostelių, kaip Dreverna, Šilutė, Uostadvaris, Minijos (Mingės) jau vyksta mažesniųjų atnaujinimo banga.  
Jau jaučiasi uostelių bumas pamaryje

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.