Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Rekordiniai nuostoliai Baltijos keltų laivyboje

Daugumai Baltijos jūros keltų laivybos linijų 2020 metais buvo išskirtiniai dėl pandemijos ir vieni blogiausių jų istorijoje.
Rekordiniai nuostoliai Baltijos keltų laivyboje

Pokario jaunuolių keliai į jūrą dėl duonos kąsnio

Klaipėdietis bocmanas Algirdas Usonis kone kasdien važiuoja pasilabinti su jūra, nuolat skaito „Klaipėdą“, o ypač straipsnius apie jūrą.
Pokario jaunuolių keliai į jūrą dėl duonos kąsnio

ES linkusi išvalyti Baltijos jūrą

Gal jau tik laiko klausimas, kada Baltijos jūra bus išvalyta nuo Antrojo pasaulinio karo ginklų.
ES linkusi išvalyti Baltijos jūrą

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.