Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Po rekonstrukcijos atidaryta Malkų įlanka

Ne vienerius metus trukęs Malkų įlankos išvystymo projektas baigtas, ji yra pasiruošusi priimti didesnės grimzlės laivus.
Po rekonstrukcijos atidaryta Malkų įlanka

Jubiliejų pažymėjusiame uoste pagerbti žmonės

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos 30-ties metų jubiliejaus šventiniame renginyje pagerbti valstybei ir miestui nusipelnę jūrinės ir uosto bendruomenės atstovai.
Jubiliejų pažymėjusiame uoste pagerbti žmonės

Saugumo „brokuotas“ jūros neišdavęs bocmanas

Iš Utenos krašto kilęs klaipėdietis Rimantas Ragaišis džiaugiasi dar vienu, greičiausiai paskutiniuoju savo „kūdikiu“ - nauja knyga „Sugrįžome audras nugalėję“.
Saugumo „brokuotas“ jūros neišdavęs bocmanas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.