Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Plėtojant Vladislavovo uostą paminėta Klaipėda

Žvejybos uostai Lenkijoje, kaip Kolobrezas, Ustka, o ypač Vladislavovas, vis labiau orientuojasi į papildomą veiklą, nes žvejyba Baltijos jūroje merdi.
Plėtojant Vladislavovo uostą paminėta Klaipėda

Kova Baltijoje dėl logistikos uostų statusų

Vamzdynų ir vėjo jėgainių statybos jūroje neatpažįstamai keičia kai kuriuos Baltijos jūros uostus.
Kova Baltijoje dėl logistikos uostų statusų

Laiškas iš „Titaniko“: klastotė ar originalas

Neįtikėtina, kad netgi naudojantis šiuolaikinėmis technologijomis neįmanoma nustatyti, ar į krantą išmestas butelis su laišku galėjo būti iš garsiojo nuskendusio laivo „Titanikas“.  
Laiškas iš „Titaniko“: klastotė ar originalas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.