Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Įgyvendinamas tarptautinis Klaipėdos jūrų uosto aplinkosaugos projektas

Pastaraisiais metais ypatingas dėmesys skiriamas išmaniam ir aplinkai draugiškam uostui plėtoti. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija šiemet ne tik praplečia vykdomą aplinkos monitoringą, bet ir stiprina oro taršos stebėseną: uoste
Įgyvendinamas tarptautinis Klaipėdos jūrų uosto aplinkosaugos projektas

Dirbtinės salos žengs į Baltijos jūrą

Baltijos jūroje gali būti pradėtоs formuoti salos, skirtos ne krovai, o pramogai ir gyvenamųjų namų rajonui statyti.
Dirbtinės salos žengs į Baltijos jūrą

Norvegija gali tapti „Greenpeace“ taikiniu

Norvegijos siekis toliau jūroje išgauti naftą ir dujas gali sulaukti pasipriešinimo ir protesto akcijų tarp aplinkos gerbėjų.
Norvegija gali tapti „Greenpeace“ taikiniu

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.