Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Karo objektai pavirto muziejais

Įvairiais laikais aplink Klaipėdą buvo nemažai gynybinių objektų, panašiai, kaip ir kituose pajūrių miestuose.
Karo objektai pavirto muziejais

Krovos bumą Malkų įlankoje paskatino ir investicijos

Nei Uosto direkcijos, nei „Klaipėdos konteinerių terminalo“ darbuotojai neprisimena tokio konteinerių ir laivų bumo, koks dabar yra Malkų įlankos konteinerių terminale.
Krovos bumą Malkų įlankoje paskatino ir investicijos

Burlaiviai puošė senąją Klaipėdą

Devynioliktą amžių vaizduojančiose Mėmelio graviūrose dominuoja burlaiviai, vėjo malūnai.
Burlaiviai puošė senąją Klaipėdą

Viltys ir abejonės dėl Baltojo švyturio

„Švyturys nereikalingas ir jam nėra pinigų“ - taip klaipėdiečiams sužadinta viltis, jog gali būti atkurtas istorinis Baltasis švyturys, atsimušė į valdžios institucijų poziciją.
Viltys ir abejonės dėl Baltojo švyturio

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.