Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Nesijuokit, jei senas matrosas braižo smėly bures ramentu - Poetas Bronius Mackevičius.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Rusiją aplenkiančio lenkų kanalo pabaigtuvės

Lenkijoje baigtas statyti prieštaravimų tiek iš Rusijos, tiek iš Europos Komisijos sulaukęs Vyslos neriją kirtęs laivybos kanalas.
Rusiją aplenkiančio lenkų kanalo pabaigtuvės

Klaipėdą kūręs Dangės uostas

Į siaurą Dangės uostą, kuris pagal senas nuotraukas stebina priimtų laivų dydžiais, istoriškai turime žvelgti, kaip į anuometinės Klaipėdos vystymosi uostą.
Klaipėdą kūręs Dangės uostas

Lietuvos parkai Baltijoje bus mažiausi

Kol Lietuvoje piktinamės vis kylančiomis elektros kainomis, Baltijos jūroje planuojami vis didesni vėjo jėgainių laukai.
Lietuvos parkai Baltijoje bus mažiausi

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.