Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Ir lenkai mini istorinio laivo 100-metį

2021 metais ne tik Lietuva pažymėjo pirmųjų laivų priėmimo 100-metį, bet ir Lenkija, kuri minėjo 100 metų, kai įsigijo mokomąjį burlaivį „Lwow“.
Ir lenkai mini istorinio laivo 100-metį

Buriuotojo knyga - ne apie tortų kepimą

Daugiau nei pusę gyvenimo prie vandens ir ant jachtų praleidęs buriuotojas Rimtautas Rimša išleido ir pristatė knygą, intriguojančiu pavadinimu „Vyriško torto receptas“.
Buriuotojo knyga - ne apie tortų kepimą

Piratavimo biblija

1678 metais Amsterdame pasirodžiusi knyga „Amerikos piratai“, vadinama „piratavimo biblija“, pateikia tikrovišką piratinio „verslo“ atmosferą.
Piratavimo biblija

Buriavimo patirtis sudėta į knygą

Norisi vėl ir vėl kalbėti apie puikią jachtos kapitono Artūro Dovydėno knygą "Buriavimas".
Buriavimo patirtis sudėta į knygą

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.