Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Jūreivystės avantiūrų pėdsakais

Per jūras, vandenynus plaukiantys laivai ir bebaimiai jūrininkai. Tai – pagrindiniai šios knygos herojai. Skaitytojų dėmesiui pateikiame įdomias, bet neretai jau užmaršties dulkėse paskendusias jūreivystės nuotykių istorijas.
Jūreivystės avantiūrų pėdsakais

Burėse - Baltijos vėjas. Buriuotojo užrašai

Autorius prabyla apie nežinomus arba pamirštus Lietuvos pramoginio ir sportinio buriavimo pradininkus, dalijasi prisiminimais kaip vystėsi buriavimas. Knygoje aprašyti klubo „Marinus“ reisai po Baltiją su filosofiniais apmąstymais ir įžvalgomis. Baltija – viena gražiausių ir įdomiausių
Burėse - Baltijos vėjas. Buriuotojo užrašai

Mačiau žaliąjį spindulį

Mokomajame burlaivyje „Meridianas“ savo karjerą pradėjusio tolimojo plaukiojimo kapitono Eimučio Astiko publicistikos knyga „Mačiau žaliąjį spindulį“ aprėpia daugialypį jūrininkų gyvenimą – nuo laivų valdymo, žmonių santykių jūroje, senųjų tradicijų ir dabarties sankirtų iki įspūdžių, patirtų
Mačiau žaliąjį spindulį

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.