Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Jūreivystės avantiūrų pėdsakais

Per jūras, vandenynus plaukiantys laivai ir bebaimiai jūrininkai. Tai – pagrindiniai šios knygos herojai. Skaitytojų dėmesiui pateikiame įdomias, bet neretai jau užmaršties dulkėse paskendusias jūreivystės nuotykių istorijas.
Jūreivystės avantiūrų pėdsakais

Burėse - Baltijos vėjas. Buriuotojo užrašai

Autorius prabyla apie nežinomus arba pamirštus Lietuvos pramoginio ir sportinio buriavimo pradininkus, dalijasi prisiminimais kaip vystėsi buriavimas. Knygoje aprašyti klubo „Marinus“ reisai po Baltiją su filosofiniais apmąstymais ir įžvalgomis. Baltija – viena gražiausių ir įdomiausių
Burėse - Baltijos vėjas. Buriuotojo užrašai

Žvejybos tradicijos Baltijos jūros regione

220 puslapių knygoje "Žvejybos tradicijos baltijos jūros regione" - žvilgsnis į senąją ir naująją Baltijos jūros žvejybą. Knyga atsirado po ekspedicijos aplink Baltijos jūrą lankantis įvairiuose žvejybos uostuose, žuvų apdorojimo vietose, žvejybos tradicijomis garsiuose miesteliuose.
Žvejybos tradicijos Baltijos jūros regione

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.