Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Norvegijos menkėms - Baltijos giminaičių likimas

Vis labiau pripažįstama, kad menkės Baltijos jūroje, o ir kituose vandenyse, nyksta dėl klimato kaitos, kai vanduo joms tampa per šiltas.
Norvegijos menkėms - Baltijos giminaičių likimas

Aiškinsis dėl žvejų tinklų žalos gamtai

Aplinkos apsaugos agentūra skirs iki 56 tūkst. eurų statomų žvejybos tinklų poveikiui jūros paukščiams ir žinduoliams tirti.
Aiškinsis dėl žvejų tinklų žalos gamtai

Ieškos būdų apsaugoti Baltijos jūrą

Baltijos jūroje vykstantys žymūs pokyčiai verčia išsamiau analizuoti besikeičiančią jūros aplinką.
Ieškos būdų apsaugoti Baltijos jūrą

Laivybos įtaka pasaulinei klimato kaitai

Griežtų prižiūrėtojų, milžiniškos konkurencijos, didžiulių interesų, milijardinių investicijų supama pasaulinė laivyba deda didelį indėlį mažinant taršą, kuri turi įtaką klimato kaitai.

Mistiška uosto kaltė dėl krantų erozijos

Dirbtinai įaudrintoje visuomenėje nuolat girdimi svarstymai, kad uostas yra Klaipėdos paplūdimių griovėjas.
Mistiška uosto kaltė dėl krantų erozijos

Akis bado užtvertos Minijos pakrantės

Keturių vandenų krašte vadinamame Klaipėdos rajone vis daugiau sodybų kuriasi prie vandens telkinių ir taikosi užtverti pakrantes.
Akis bado užtvertos Minijos pakrantės

Lietuvos upėms iškilo grėsmė

Grupė gamtos mylėtojų parengė kreipimasis į Lietuvos žmones dėl Lietuvos upėms vėl iškilusios grėsmės. Tuo pačiu atkuriamas Lietuvos upių gelbėjimo aljansas „Mėlynasis vingis“.
Lietuvos upėms iškilo grėsmė

Suomių vertybė - dėmesys savo kraštui

Lankantis Suomijoje sužavėjo jų sugebėjimas lengvai ir paprastai vaikams pristatytu mokslinius dalykus apie žuvis, paukščius, gamtą.
Suomių vertybė - dėmesys savo kraštui

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.