Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Video ir fototechnikos konkursas

2015-02-18   Pranešimas internetinėje svetainėje „Albatrosas.lt“   Įvyko Video ir fototechnikos pirkimo konkursas Mažos vertės pirkime (apklausoje) BVPŽ kodas – 39600000.   Nugalėtoju pripažintas ir pirkimo sutartis pasirašyta su UAB

Konkurso laimėtojai

2014-03-25 Lietuvos marinistikos žurnalistų klubo "Marinus" skelbtą Mažos vertės pirkimą (Apklausą) "Studijos medžiagos rinkimo ir ataskaitos rengimas. Trijų (3) dokumentinių filmų gamyba" laimėjo ir sutartys pasirašytos su VšĮ "Marina Visio"

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.