Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

„Birma“ skubėjo į pagalbą „Titanikui“

Praėjus beveik šimtui metų nuo „Titaniko“ katastrofos, viename iš aukcionų, vykusių Didžiojoje Britanijoje, pardavimui buvo pateiktas garlaivio „Birma“, skubėjusio laineriui į pagalbą, žurnalas.
„Birma“ skubėjo į pagalbą „Titanikui“

Paskutinis laivas kapitono L.Stulpino karjeroje

Rusų krovininis ir keleivinis garlaivis „Rossija“ – buvo paskutinis okeaninis laivas pirmojo lietuvio jūrų kapitono Liudviko Stulpino karjeroje.
Paskutinis laivas kapitono L.Stulpino karjeroje

Reikia pertvarkyti istorinių laivų krantinę

Mažosios Lietuvos istorijos muziejui perduota istorinių laivų krantinė negali priimti laivų dėl prastos būklės.
Reikia pertvarkyti istorinių laivų krantinę

Elbingo laivai

Kai prieš 180 metų jaunas vokiečių inžinierius Ferdinandas Schichau (F.Šichau, 1814-1896) atidarė inžinerines dirbtuves nedideliame miestelyje prie Elbingo upės netoli Aismarių, niekas net nenujautė, kad jos duos pradžią vienai iš
Elbingo laivai

Olandų „pauksuoto drakono“ istorija

Prireikė 307 metų, kol buvo surastas prie Australijos krantų nuskendęs olandų prekybinis laivas „Vergulde Draeck“ („Paauksuotas drakonas“), kuris gabeno į Rytų Indiją (dabar Indonezija) 8 skrynias sidabrinių monetų ir įvairiausių
Olandų „pauksuoto drakono“ istorija

Prasidėjusi jūros paslaptis tęsiasi iki šiol

Laivų vaiduoklių istorijoje didžiausiu klajojančiu burlaiviu laikoma amerikiečių penkių stiebų škuna „Carroll A.Deering“.
Prasidėjusi jūros paslaptis tęsiasi iki šiol

Liepsnojantis mistinis laivas

Dramatiška dviejų amerikiečių škunų istorija pagimdė jau 200 metų Naujosios Škotijos (Kanada) pakrantėje gyvuojančią legendą apie liepsnojančio laivo vaiduoklį, kuris per pilnatį pasirodo horizonte.
Liepsnojantis mistinis laivas

Bėdų persekioto garlaivio likimas

1858 metų pradžioje Londone buvo nuleistas į vandenį didžiausias XIX-ojo amžiaus garlaivis „Great Eastern“, kurį dėl jį persekiojusių bėdų vadino nelaimingu gigantu.
Bėdų persekioto garlaivio likimas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.