Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Narkotikai plukdomi po vandeniu

Kaip į Europą tyliai atsėlino koronavirusas, taip joje buvo apsilankiusi ir Lotynų Amerikoje kilusi mada gabento narkotikus savo darbo povandeniniais laivais. Praėjusių metų rudenį Europos žiniasklaida tiesiog mirgėjo nuo pranešimų
Narkotikai plukdomi po vandeniu

Hanzos laivas Suomių įlankos dugne

Prieš 500 m. Suomijos pakrantėje nuskendęs Hanzos pirklių laivas neretai lyginamas su keltu „Estonia“, kuris nuskendo 1994 m. rudenį.
Hanzos laivas Suomių įlankos dugne

Milijardų vertės lobis vandenyno dugne

2015 metų gruodžio 5 dieną tuometinis Kolumbijos prezidentas Juanas Manuelis Santosas pranešė, jog už 100 kilometrų nuo kranto rastos XVIII amžiaus ispanų galeono „San José“ liekanos, tačiau jų buvimo vieta

Kariuomenė ir pasieniečiai saugos paveldą jūroje

Lietuvoje tiek jūroje, tiek ežeruose po vandeniu yra nuskendusių laivų, tiltų ir net gyvenviečių.
Kariuomenė ir pasieniečiai saugos paveldą jūroje

Atlantidos legendos ženklai prie Sicilijos

Prie Sicilijos krantų rastas paskendęs laivas su paslaptingu kroviniu. Tyrimais nustatyta – jis nuskendo prieš 2600 metų.
Atlantidos legendos ženklai prie Sicilijos

Vandenynų „pulsas“ į krantą svaido laivus

Vandenynų pakrantėse vykstantys potvyniai ir atoslūgiai kėlė rūpesčių visų laikų jūrininkams.
Vandenynų „pulsas“ į krantą svaido laivus

Audringa Baltija primena praeitį

Po kiekvienos stipresnės audros Baltijos paplūdimiuose ties Klaipėda lieka gausybė „jūros dovanų“. Šią savaitę bangos išmetė į krantą žvejų laivą. Praėjusią savaitę pastebėta vandenyje plūduriuojanti didelio laivo nuolauža.
Audringa Baltija primena praeitį

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.