Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Lietuvos kapitono laive – vėjo jėgainės

Darbas jūrininkus iš Lietuvos nubloškia į pačias įvairiausias ir įdomias užsienio kompanijas ir laivus.
Lietuvos kapitono laive – vėjo jėgainės

Galvos skausmas kapitonams dėl žvejų

Dažnai iš reisų grįžę jūrų kapitonai guodžiasi, kad vėl turėjo rūpesčių dėl žvejų.
Galvos skausmas kapitonams dėl žvejų

Penkeri metai jūroje

Gydytojo-radiologo Roberto Patamsio prisiminimai apie reisus, kai jis laivuose dirbo gydytoju.                                                                                          
 Penkeri metai jūroje

Dienoraštis gydytoją gražina į jaunystės reisus

Klaipėdos jūrininkų ligoninės kardiologė Sigutė Kelmickytė-Norkienė su malonumu prisimena savo jūrinius reisus, kurie vyko 1984-1986 ir 1993 metais. Jai vienerius metus tėko dirbti prekybiniame laive „Kapitonas Ižmiakovas“, metus linijiniame laive
Dienoraštis gydytoją gražina į jaunystės reisus

Rašytojai ir jūra: nepagydoma jūros liga

Aloyzas Urbonas (1935-2013), devyniolikos dokumentinės prozos ir apsakymų rinktinių autorius, „jūros liga“ susirgo Klaipėdoje.
Rašytojai ir jūra: nepagydoma jūros liga

Pusmečio reise - neįtikėtinos istorijos

Nuo praėjusių metų vasaros iki šių metų vasario trukęs jūrų kapitono Juozo Liepuoniaus reisas yra vienas sunkiausių ir netikėčiausių jo jūriniame gyvenime.
Pusmečio reise - neįtikėtinos istorijos

Po užsienio uostus su šuns pasu

Prisiminiau keletą epizodų iš reisų kartu su šunimi. Kai pradėjau plaukioti kapitonu didesniais laivais, visada norėjosi šalia turėti ištikimą draugą. Meilė gyvūnams atėjo iš vaikystės, nes augau kaime.
Po užsienio uostus su šuns pasu

Jachta Lietuva

1989 metų pavasarį trys jachtos ("Lietuva", "Audra" ir "Dailė") pirmąsyk Lietuvos jūrų buriavimo istorijoje sumanė perplaukti Atlanto vandenyną. Tais laikais visuose Klaipėdos uosto laivuose dar plaikstėsi raudonos vėliavos su kūju
Jachta Lietuva

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.