Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Kriminalinė „Girl Pat“ odisėja

Penki britai vogtu traleriu su mokykliniu atlasu ir kompasu keliavo per Atlantą – nuo Anglijos iki Afrikos ir Pietų Amerikos krantų.
Kriminalinė „Girl Pat“ odisėja

Žvejybos tradicijos Baltijos jūros regione

  Knygą "ŽVEJYBOS TRADICIJOS Baltijos jūros regione" skaityti galite čia.
Žvejybos tradicijos Baltijos jūros regione

Rytprūsių ir Vakarų Prūsijos žuvys, žvejyba ir žuvivaisa

Knygą "Rytprūsių ir Vakarų Prūsijos žuvys, žvejyba ir žuvivaisa" (Fische, Fischerei und Fischzucht in Ost- und Westpreussen, Königsberg, 1880) galite parsisiųsti čia.
Rytprūsių ir Vakarų Prūsijos žuvys, žvejyba ir žuvivaisa

Ko bangos nenuplovė

Ko bangos nenuplovė. Laivo bocmano prisiminimai. Rimanto Ragaišio knyga „Ko bangos nenuplovė“ – bandymas pažvelgti į Lietuvos jūrininkus, kurių daugeliui, kaip vaizdingai apibūdina Rimantas, „iš kišenių kyšo plūgo rankenos“. Jo
Ko bangos nenuplovė

Laiškai iš Jūros

LAIŠKAI IŠ JŪROS. Jūrų kapitono Naujoko žvejybos istorija. Ši knyga – autentiški jūrų kapitono Ž. Naujoko laiškai, rašyti 30 metų iš įvairių žvejybos rajonų. Laiškuose yra ir tai, apie ką
Laiškai iš Jūros

Išplaukusiems ir negrįžusiems – nuo idėjos iki paminklo

Šioje knygoje pristatyta paminklo įvairiais istoriniais laikotarpiais iš Klaipėdos uosto išplaukusiems ir negrįžusiems jūrininkams bei laivams sukūrimo idėja, jo statybos eiga. Knyga skirta įamžinti šių jūrininkų ir laivų atminimui. Pasaulio
Išplaukusiems ir negrįžusiems – nuo idėjos iki paminklo

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.