Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Viltys ir abejonės dėl Baltojo švyturio

„Švyturys nereikalingas ir jam nėra pinigų“ - taip klaipėdiečiams sužadinta viltis, jog gali būti atkurtas istorinis Baltasis švyturys, atsimušė į valdžios institucijų poziciją.
Viltys ir abejonės dėl Baltojo švyturio

Škotų verslininko pėdsakai Klaipėdoje

Gimtąją Škotiją palikęs sumanus vyras anuometiniame Memelyje tapo gerbiamu ir daug naujovių miestui atnešusiu verslininku.
Škotų verslininko pėdsakai Klaipėdoje

Moterys laivuose laužo senas tradicijas

„Moterų teisių ir galimybių plėtra jūrų bendruomenėje“ – su tokiu devizu šiemet bus paminėta Pasaulinė jūros diena.

Žvejų žiniasklaidos klestėjimas ir skurdas

 Dar niekada Lietuvos žiniasklaidoje nebuvo tiek skirta vietos žvejams.   Kalbantys apie žvejybą žmonės yra melagiai, nes apklausose įvardijama, kad Lietuvoje yra per vieną milijoną žvejų. Save žvejais vadina net
Žvejų žiniasklaidos klestėjimas ir skurdas

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.