Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Pasigendama dėmesio jūriniam mokslui

Pasaulio jūrų universitetą (World Maritime University) Švedijoje Malmės mieste baigė apie 20 žmonių iš Lietuvos. Vieno specialisto išsilavinimas kainavo apie 40 tūkst. JAV dolerių.
Pasigendama dėmesio jūriniam mokslui

JIE BUVO PIRMIEJI

1936 metų vasario 1 dieną iš Klaipėdos uosto išplaukė pirmas jūrinis garlaivis kalbantis lietuvių kalba – "Maistas". Tokį pranešimą išspausdino visi to meto didieji šalies dienraščiai. Tai išties buvo neeilinis
JIE BUVO PIRMIEJI

Jūrinis kelias: nuo mitologijos iki motorlaivių

2011-aisiais sukako 200 metų, kai Lietuvoje pradėti rengti jūrininkai.
Jūrinis kelias: nuo mitologijos iki motorlaivių

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.