Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Lenkiu žilą galvą prieš savo kartos jūrininkus. Buvome romantikai, sužavėti jūros bangų, jos šėlsmo. Vardan jos paaukojome jaunystę, sveikatą, netgi meilę. Ir to bendravimo su jūra nesigailime - Rimantas Ragaišis, laivo bocmanas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Uždėjo veto gilinti vandens kelius

Aplinkos ministerija gali pristabdyti dalies vidaus vandens kelių vystymą.
Uždėjo veto gilinti vandens kelius

Laivų slipai pajūrio nepasiekė

Už Aplinkos ministerijos paramos lėšas Lietuvoje įrenginėjamos valčių ir pramoginių laivų nuleidimo į vandenį vietos, tačiau pajūryje nei vienos neatsirado.
Laivų slipai pajūrio nepasiekė

Ieškoma naujų vandens maršrutų

Pakeitus Vidaus vandens transporto kodeksą žadama ne tik palengvintą asmeninio naudojimo laivų registravimą, bet ir naujus vidaus vandens kelius.

Rūpesčiai dėl Drevernos laivybos kanalo

Klaipėdos rajono savivaldybė paskelbė naują konkursą dėl vandens kelio nuo Drevernos iki Juodkrantės eksploatavimo 2017 metais.
Rūpesčiai dėl Drevernos laivybos kanalo

Klaipėdai reikia „Vikingų“ laivų

Skandinavijos šalyse, Britanijos salyne, Škotijoje ir net rytinės Baltijos šalyse populiarėja iš vikingų laikų mus pasiekę irkliniai laiveliai, kurie skatina paprastų žmonių irklavimo dvasią.
Klaipėdai reikia „Vikingų“ laivų

Karališkojo sporto gimtadienis

Spalio 1-ąją galime laikyti buriavimo sporto gimtadieniu. Tą dieną prieš 350 metų įvyko pirmosios oficialiai užregistruotos jachtų lenktynės.
Karališkojo sporto gimtadienis

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.