Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Vaikystėje visada svajojau apie jūrą ir svetimus kraštus. Svajonė išsipildė - sėdim su laive dirbančiu vietiniu Saidov ir grožimės ekvatoriaus saulėlydžiu - Žydrūnas Naujokas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Silkutės ant šventinio stalo

  Kalėdų išvakarėse, Kūčių vakarą, namuose tvyro džiugaus laukimo ir išsipildymų nuotaika. Tradiciniame dvylikos patiekalų derinyje išsiskiria archaiškiausias šventinio stalo valgis – žuvis.
Silkutės ant šventinio stalo

Rauginta strimelė – atgrasaus kvapo šiaurės valgis

Lankantis Švedijoje, neabejoju, jus pavaišins labai įdomiu šiauriečių virtuvės valgiu - rauginta žuvimi. Apie šį patiekalą yra daug įvairiausių pasakojimų, nuotaikingų ir net liūdnų istorijų. Šis žuvų ruošimo būdas mena
Rauginta strimelė – atgrasaus kvapo šiaurės valgis

Džiovintos menkės - kulinarinis paveldas

Džiovintos žuvys ir jūros žinduolių mėsa buvo tradicinis eskimų, samių ir kitų šiaurės tautų maistas. Viduramžiais džiovintos menkės buvo pagrindiniai konservai kariūnams ir jūreiviams. Ir šiais laikais jos lieka viena
Džiovintos menkės - kulinarinis paveldas

Kaliningrade švenčiama Silkės diena

Kasmet balandžio 16 dieną Kaliningrade vyks tradicinė silkės dienos šventė.

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.