Lietuvos marinistikos žurnalistų klubasLietuvos marinistikos žurnalistų klubas
Didesne ar mažesnė rizika - nuolatinė jūrininkų palydovė. Visą laivybos istoriją galėtume vadinti ištisiniu narsumo, rizikos ir nuotykių metraščiu. - Eimutis Astikas, jūrų kapitonas.
Albatroso paminklas Klaipėdoje - išplaukusiems ir negrįžusiems

Vienas seniausių žvejų kaimelių Vokietijoje

Senas žvejų kaimelis Freest, įsikūręs daugiau kaip prieš 700 metų pietinėje Baltijos pakrantėje, vienas iš nedaugelio tokių, kuriuose gyva senoji žvejybos tradicija naujomis sąlygomis.
Vienas seniausių žvejų kaimelių Vokietijoje

Ežerai, kuriuose gyvena menkės

Vienas iš pajūrio gamtos fenomenų yra ežerai su jūriniu vandeniu, augalais ir gyvūnais. Europoje žinomi du ežerai, kur gyvena atlantinės menkės. Tai – unikalūs gamtos paminklai, biologų stebimi kaip gyvosios
Ežerai, kuriuose gyvena menkės

Žuvys, kaip ir paukščiai, žieduojami

Ženklinimas nuo seno naudojamas būdas žuvų elgsenai tirti. Žymekliai padėjo nustatyti Baltijos jūros žuvų keliones, atsivėrė margas žuvų migracijų žemėlapis.
Žuvys, kaip ir paukščiai, žieduojami

Žuvys su pabaisų įvaizdžiu

Juostažuvės puošia žinynus ir muziejų rinkinius, nors tai mažiausiai pažintos jūros žuvys.
Žuvys su pabaisų įvaizdžiu

Pasakorių mėgiamos žuvys

Prie Lietuvos krantų sugaunamos trys plekšnių rūšys ir otas. Labiausiai paplito upinės plekšnės.
Pasakorių mėgiamos žuvys

"Albatrosas.lt" gali tapti kiekvieno jūros ošimui neabejingo žmogaus svetaine. Kartu su jos leidėjais kurk jūrines naujienas. Siųsk pranešimus, straipsnius, nuotraukas, vaizdo įrašus, filmus, knygų PDF. Jūsų informaciją analizuosime, skelbsime "Albatrosas.lt" svetainėje.

Prisegti failai:


* - privalomi laukai

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate teisę "Albatrosas.lt" svetainėje be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. "Albatrosas.lt" pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją, išskyrus knygas, negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai, vaizdo įrašai, filmai, knygos bus publikuoti.